Zostaliśmy Autoryzowanym Punktem Sprzedaży drzwi Porta!

Targi Porta

Targi Porta 2014
W dniach 26-28 marca 2014 na terenie zakładu produkcyjnego w Ełku odbyły się Targi Porta. Jako wieloletni partner handlowy i autoryzowany monter drzwi Porta, otrzymałem zaproszenie wraz z propozycją mianowania mojego punktu handlowego Autoryzowanym Punktem Sprzedaży drzwi PORTA.

W programie naszej wizyty było zapoznanie się z cyklem produkcyjnym drzwi porta w dwóch zakładach: Suwałki (naturalne okleiny) oraz Ełk (drzwi przeciwpożarowe, techniczne, wejściowe, zewnętrzne itp.). Uczestniczyliśmy również w prezentacji nowości DRZWI PORTA, które wkrótce zaprezentujemy Państwu wraz z najnowszą zamówioną ekspozycją produktów PORTA.

Kilka słów o nowościach:

Zaprezentowano uniwersalne drzwi wewnętrzne lewa – prawa. Nie ma znaczenia dla skrzydła jak i ościeżnicy jak je zamontujemy (bardzo często zdarza się konieczność zmiany funkcjonalności pomieszczenia, ale drzwi już mamy tylko nie ta strona lub zły zakres regulowanej ościeżnicy- teraz to żaden kłopot)

Ościeżnica Renowa – idealne rozwiązanie dla Tych którzy wyremontowali mieszkanie, a zapomnieli o wymianie drzwi. Ościeżnica Renowa pozwala zamontować dowolny model skrzydła przylgowego z katalogu PORTA z ościeżnicą (nakładką) maskującą starą ościeżnicę. Bez bałaganu szybko i estetycznie.

Już dziś zapraszam Państwa do naszego punktu przy ul. II Armii Wojska Polskiego 35 celem przybliżenia najnowszej oferty.

Polecam i Zapraszam
Maciej Kozyra

Nasza Fotorelacja z targów