Firma P.P.H.U. ,,DREW-MAX” Maciej Kozyra powstała w 1997 roku. Pierwszy punkt handlowy mieścił się w kamienicy przy ul.Chojnowskiej. W 2001 roku przenieśliśmy się na nowe miejsce przy ul. II Armii Wojska Polskiego 35 nadając mu nazwę Centrum Okienne. Obecnie nasz salon ekspozycyjny znajduje się na Tatrzańskiej 38 w Legnicy. Od naszych pierwszych zleceń w końcu lat 90-tych wiele się zmieniło, technologie, wzornictwo i stylistyka. Staliśmy się również bardzo doświadczoną firmą realizując setki zleceń i uczestnicząc w wielu dedykowanych szkoleniach montażowych organizowanych przez producentów.

Specjalizacja – DRZWI!

Zmieniamy się dla Was Drodzy Klienci. W związku z rozwojem technologii, coraz szerszą ofertą katalogową i naszym największym doświadczeniem w dziedzinie DRZWI od czerwca 2020 wycofujemy się ze stolarki okiennej.  Tak wąska specjalizacja w zakresie stolarki drzwiowej pozwoli nam poszerzyć ofertę skrzydeł drzwiowych i realizować zlecenia na jeszcze wyższym poziomie.  

Główną uwagę przywiązujemy do fachowego doradztwa. Budowa domu czy remont mieszkania tylko wydaje się być prosta, my o tym wiemy. Staramy naszym klientom przedstawić wszystkie możliwości i rozwiązania jakie są dostępne na rynku oraz przydatne w konkretnym przypadku. Podpowiadamy głównym wykonawcom (budowy domu) jak uniknąć prostych błędów, które mają ogromne znaczenie podczas montowania drzwi i bram. Dlatego zalecamy aby planując inwestycję uwzględnić kontakt z nami jeszcze przed rozpoczęciem budowy stanu surowego.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie montażu drzwi i bram. Robimy to co lubimy i w czym się specjalizujemy. Od ponad 20 lat regularnie kilka razy do roku przechodzimy szkolenia organizowane przez Porta, DRE, KTM i CAL. Najlepszą naszą rekomendacją są zadowoleni klienci, którzy „Drew Max” polecają swoim bliskim i znajomym.